BOSHOR

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN

Szyby

PRODUKTY

Okna to najsłabsze termicznie miejsca w budynkach, przypada na nie nawet 25% strat ciepła

ZAUFALIŚMY PROFESJONALISTOM

Korzystamy z wyrobów firmy GLASSSOLUTION SAINT-GOBAIN należącej do grupy Saint-Gobain będącej liderem w produkcji szkła w Europie.

Dodatkowe informacje

PARAMETRY TECHNICZNE SZYB

Najważniesze parametry techniczne szyb opisane są za pomocą wskaźników U, g, Lt, Rw. Zobacz jak interpretować podane wartości i wybierz szyby dostosowane do twoich potrzeb.

SZPROSY

Estetyka, a także konieczność lub chęć zachowania charakteru budynku często wymaga zastosowania szprosów, które umożliwiają restaurację nawet zabytkowych budynków bez naruszania ich pierwotnej stylistyki.

WYBRANE PAKIETY SZYB

Z kolei w każdym oknie, ok. 65-85% powierzchni stanowią szyby. Dlatego ważne jest, aby zastanawiając się nad wyborem okna, zwrócić szczególną uwagę nie tylko na profile i elementy uzupełniające, ale przede wszystkim na szybę.

 

Wybór odpowiedniej szyby izolacyjnej do nowych okien jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym nie tylko na oszczędność energii, ale także na późniejszy komfort użytkowania pomieszczeń.

Szyby mogą spełniać kilka funkcji:

 

CIEPŁA RAMKA

Ważnym elementem szyb zespolonych jest dystansowa ramka międzyszybowa, łącząca szybę zewnętrzną z wewnętrzną. Ciepła ramka SGG SWISSPACER to podwyższona termoizolacyjność.

DOWNLOAD