BOSHOR

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN

SYSTEM - S 9000

PRODUKTY

Standard pasywny z systemem S 9000

Nowy, innowacyjny Kombisystem S 9000 o głębokości 82,5 mm łączy zalety systemów z uszczelką środkową oraz oporową. Pogłębiona, sześciokomorowa konstrukcja ościeżnicy i skrzydła oraz przemyślany układ uszczelnienia gwarantują doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu okna w systemie S 9000 spełniają najwyższe wymagania.

TECHNOLOGIA - ACRYLCOLOR

W procesie koekstruzji (współwytłaczania) biały podkład z PVC zostaje trwale połączony z kolorowym szkłem akrylowym. W efekcie powstaje profil, który po stronie zewnętrznej ma elegancką, gładką, satynową powierzchnię odporną na działanie czynników atmosferycznych.

Zewnętrzna kolorowa warstwa szkła akrylowego jest dwa razy bardziej twarda niż powierzchnia tradycyjnych okien z PVC. Wykazuje wysoką odporność na zadrapania i pozostaje obojętna na działanie czynników atmosferycznych. Idealnie gładka powierzchnia profili acrylcolor pozbawiona jest porów.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

S 9000 - PRZEKRÓJ

DOWNLOAD

DOMY PASYWNE A TECHNOLOGIA IKD®

Drzwi i okna pasywne to inwestycja, która się zwraca. Głównym założeniem idei pasywności jest maksymalna oszczędność energii poprzez ograniczenie do minimum strat ciepła. IKD® to poprawa izolacji cieplnej dzięki wypełnieniu ramy materiałem izolującym. Zastosowanie technologii rdzenia termicznego IKD® w systemach platformy S 9000 umożliwia osiągnięcie współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie Uf = 0,89 W/m²K.

Sytem S 9000 posiada 6 komór w ościeżnicy i 6 komór w skrzydle przy zachowaniu jednakowej geometrii stali w ościeżnicy i skrzydle.

Dysponuje inteligentnym systemem uszczelnienia z uszczelkami rozmieszczonymi w trzech płaszczyznach. W celu polepszenia izolacyjności termicznej skrzydło jest dodatkowo wyposażone w uszczelkę podszybową. Również pogłebione (26 mm) osadzenie pakietu szybowego zwiększa izolacyjność termiczną okna.

Kolorystyka

RAL 7015

Slate Grey

RAL 7016

Anthracite Grey

RAL 7040

Window Grey

ACRYLCOLOR - S 9000

RAL 8014

Sepia Brown

White Aluminium

podobny do RAL 9006

Silver

podobny do RAL 9007

DB703

Black Brown 02

podobny do RAL 8022

STANDARD DECORS

Deco RAL 7016

Grained – Anthracite Grey

Golden Oak

Mahogany

Hazelnut

NON-STANDARD DECORS

AnTEAK

Dark Oak

Oregon Brown

Mountain Pine

Cherry

Moor Oak

Natural Hazelnut

Walnut

Chocolate Brown

Black Brown Smooth

Black Brown

Siena PN Noce

Douglas Striped

Douglas Fir

Brilliant White

Sheffield Oak Light

Metbrush Silver

Metbrush Brass

Light Oak

Rustic oak

* Próbnik kolorów ma charakter tylko poglądowy. Decory i Acryle mogą się różnić na żywo ze wzgledu na strukturę oraz zastosowany materiał.

Doskonała izolacja termiczna

Ten system o najlepszych właściwościach termicznych nie jest dziełem przypadku, ale rezultatem celowych prac badawczych i rozwojowych. Udało się to dzięki synergii innowacyjnych detali zastosowanych przy projektowaniu tego systemu.

 

 

PROFILE PCV

Profile GEALAN

Nowa generacja profili okiennych i drzwiowych PVC z wyjątkową izolacyjnością termiczną, optymalną głębokością zabudowy i bogatą paletą kolorów. Profile GEALAN to elegancki design, idealne proporcje oraz proekologiczne materiały. Wybierz profil dla siebie:

Profil 5-cio komorowy o głębokości profila równej 74 mm zapewnia dobrą izolację cieplną i akustyczną. Duża komora główna umożliwia zastosowanie większego wkładu ze stali, co wpływa na stabilność i sztywność całego okna.

Profile w sytemie S 8000 IQ dostępne są w szerokiej palecie acrylcolor i oklein (kolorowych i drewnopodobnych).

 

SYSTEM - S 8000 IQ

TECHNOLOGIA - STV®

Opatentowana przez GEALAN i posiadająca certyfikat RAL technologia wklejania szyb STV znalazła zastosowanie również w systemie S 9000. STV polega na bezpośrednim przyklejeniu (na sucho) szyby do skrzydła, co zwiększa sztywność konstrukcji i pozwala na projektowanie skrzydeł o wysokości do 2,40 m.

Jednocześnie zastosowanie technologii STV obniżenia współczynnika przenikalności cieplnej Uf nawet o 0,2 W/m²K.