BOSHOR

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN

OKLEINY KOLOROWE I DREWNOPODOBNE

PRODUKTY

TECHNOLOGIA - ACRYLCOLOR

W procesie koekstruzji (współwytłaczania) biały podkład z PVC zostaje trwale połączony z kolorowym szkłem akrylowym. W efekcie powstaje profil, który po stronie zewnętrznej ma elegancką, gładką, satynową powierzchnię odporną na działanie czynników atmosferycznych.

Zewnętrzna kolorowa warstwa szkła akrylowego jest dwa razy bardziej twarda niż powierzchnia tradycyjnych okien z PVC. Wykazuje wysoką odporność na zadrapania i pozostaje obojętna na działanie czynników atmosferycznych. Idealnie gładka powierzchnia profili acrylcolor pozbawiona jest porów.

 

 

DOWNLOAD

Paleta kolorów

RAL 7015

Slate Grey

RAL 7016

Anthracite Grey

RAL 7040

Window Grey

ACRYLCOLOR - S 9000

RAL 8014

Sepia Brown

White Aluminium

podobny do RAL 9006

Silver

podobny do RAL 9007

DB703

Black Brown 02

podobny do RAL 8022

OKLEINY STANDARDOWE

Deco RAL 7016

Grained – Anthracite Grey

Golden Oak

Mahogany

Hazelnut

OKLEINY NIESTANDARDOWE

AnTEAK

Dark Oak

Oregon Brown

Mountain Pine

Cherry

Moor Oak

Natural Hazelnut

Walnut

Chocolate Brown

Black Brown Smooth

Black Brown

Siena PN Noce

Douglas Striped

Douglas Fir

Brilliant White

Sheffield Oak Light

Metbrush Silver

Metbrush Brass

Light Oak

Rustic oak

* Próbnik kolorów ma charakter tylko poglądowy. Decory i Acryle mogą się różnić na żywo ze wzgledu na strukturę oraz zastosowany materiał.

ACRYLCOLOR

Ten kto ceni naturalny wygląd elewacji, a jednocześnie chce wykorzystać wszystkie zalety nowoczesnej techniki okiennej ma tylko jeden wybór – okna z PVC w okleinie drewnopodobnej. Są godne polecenia jako element klasycznego stylu przy renowacji starych budynków oraz w projektach nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dzięki oknom w okleinie drewnopodobnej architektura zachowuje wyjątkową estetykę.

 

W standardowej ofercie GEALAN znajdują się profile okleinowane dwustronnie, od zewnątrz i od wewnątrz. Ze względów optycznych stosowane są wówczas profile barwione na brązowo. W ten sposób również przy otwartym oknie zostaje zachowany naturalny wygląd a dekoracyjny efekt zyskuje dodatkowe podkreślenie.

 

NAKŁADKI ALUMINIOWE

Innowacyjny system nakładek aluminiowych nadaje oknom niepowtarzalny wygląd, jak również zwiększa stabilność całej konstrukcji. Technologia nakładek aluminiowych łączy najlepsze cechy okien PCV i okien aluminiowych. Dzięki nakładkom okna od strony zewnętrznej wyglądają jak normalne okna aluminiowe. Jednocześnie okno zachowuje niską przenikalność cieplną.

 

 

 

Znakomita izolacja termiczna

System profili z tworzywa sztucznego PCV zapewnia  bardzo dobre wartości termoizolacyjne. Okna PCV z nakładkami aluminiowymi są niemal dwukrotnie tańsze od okien aluminiowych o podobnym parametrze przenikalności cieplnej. 

 

Pełna paleta kolorów RAL

Niemalże nieograniczone bogactwo kolorów nakładek aluminiowych, dzięki zastosowaniu technik uszlachetniających, takich jak eloksalowanie i lakierowanie proszkowe.